2017-01-25

2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Yüksek Lisans Mülakat Sınav Sonuçları2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Yüksek Lisans Mülakat Sınav Sonuçları

Enstitümüz Anabilim Dallarının 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı lisansüstü programları (yüksek lisans ve doktora) kontenjanlarına başvuran adayların 20 Ocak 2017 tarihinde yapılan mülakat sınavı sonucuna göre yapılan değerlendirmelere ilişkin başarı durumları aşağıda sunulmuş olup ilgili programın linki tıklanarak sonuçlara ulaşılabilir.

Kontenjan dahilinde başarılı bulunan adayların;  06-08 Şubat 2017 tarihleri arasında kesin kayıt için Enstitümüze şahsen gelmeleri gerekmektedir. Süresi içine kayıt yaptırmayan adaylar kayıt hakkını kaybedecektir.

Adayların kesin kayıt için;

·         Başvuru sırasında beyan etmeyen Erkek adaylar için Askerlik Durum/Terhis Belgesi

·         Öğrenci Bilgi Formu (Enstitüden verilecektir.)

Enstitümüze teslim etmeleri gerekmektedir.

Adaylar, kesin kayıt ile birlikte sistem tarafından tanımlanan öğrenci numaralarını Enstitüde öğrenecekler ve diğer işlemlerini tamamlayacaklardır.

Asil listeden kayıt yaptırmayan adayların yerine yedek listeden başarı sırasına göre 09-10 Şubat 2017 tarihleri arasında kayıt yapılacaktır.

KESİN KAYDINI YAPTIRARAK ÖĞRENCİLİĞE HAK KAZANAN ADAYLAR;  06-10 Şubat 2017 tarihleri arasında da tüm kayıtlı öğrenciler gibi danışman öğretim üyelerinden, 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılında alması gereken dersler konusunda bilgi alacak ve Enstitü web sayfasında “kayıt yenileme/ders kaydı” ile ilgili duyurularda yapılan yönlendirmeler ile Üniversitemiz otomasyon sistemi “e-universite” üzerinden, __Kullanıcı adı: öğrenci numarası ve Şifre :TC Kimlik no __ ile giriş yaparak ilgili yarıyılda alacağı dersleri seçerek, danışman onayından ve kayıt onay formunun çıktısını alarak imzaları tamamlandıktan sonra kaydını tamamlamış olacaktır.

Enstitü web sayfasında yer alacak duyuruları takip etmeniz önemle rica olunur.

NKÜ SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ

 

İç Hastalıkları Hemşireliği Yüksek Lisans Programı          Sonuçlar için tıklayınız.

Kardiyovasküler Fizyoloji Yüksek Lisans Programı           Sonuçlar için tıklayınız.

Perfüzyon Yüksek Lisans Programı                                      Sonuçlar için tıklayınız.