2016-01-22

2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Yüksek Lisans ve Doktora Mülakat Sınav SonuçlarıEnstitümüz Anabilim Dallarının 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı lisansüstü programları (yüksek lisans ve doktora) kontenjanlarına başvuran adayların 20 Ocak 2016 tarihinde yapılan mülakat sınavı sonucuna göre yapılan değerlendirmelere ilişkin başarı durumları aşağıda sunulmuş olup ilgili anabilim dalının linki tıklanarak sonuçlara ulaşılabilir.

Kontenjan dahilinde başarılı bulunan adayların;  25,26,27 Ocak 2016 tarihlerinde kesin kayıt için Enstitümüze şahsen gelmeleri gerekmektedir. Süresi içine kayıt yaptırmayan adaylar kayıt hakkını kaybedecektir.

Adayların kesin kayıt için;

·         Başvuru sırasında beyan etmeyen Erkek adaylar için Askerlik Durum/Terhis Belgesi

·         Öğrenci Bilgi Formu (Enstitüden verilecektir.)

Enstitümüze teslim etmeleri gerekmektedir.

Adaylar, kesin kayıt ile birlikte sistem tarafından tanımlanan öğrenci numaralarını Enstitüde öğrenecekler ve diğer işlemlerini tamamlayacaklardır.

Asil listeden kayıt yaptırmayan adayların yerine yedek listeden başarı sırasına göre 28,29 Ocak 2016 tarihlerinde kayıt yapılacaktır.

KESİN KAYDINI YAPTIRARAK ÖĞRENCİLİĞE HAK KAZANAN ADAYLAR;  01-05 Şubat 2016 tarihleri arasında da tüm kayıtlı öğrenciler gibi danışman öğretim üyelerinden, 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılında alması gereken dersler konusunda bilgi alacak ve Enstitü web sayfasında “kayıt yenileme/ders kaydı” ile ilgili duyurularda yapılan yönlendirmeler ile Üniversitemiz otomasyon sistemi “e-universite” üzerinden, __Kullanıcı adı: öğrenci numarası ve Şifre :TC Kimlik no __ ile giriş yaparak ilgili yarıyılda alacağı dersleri seçerek, danışman onayından ve kayıt onay formunun çıktısını alarak imzaları tamamlandıktan sonra kaydını tamamlamış olacaktır.

Enstitü web sayfasında yer alacak duyuruları takip etmeniz önemle rica olunur.

NKÜ SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ

Anatomi Anabilim Dalı                                             Sonuçlar için tıklayınız.

Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı   Sonuçlar için tıklayınız.

Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı              Sonuçlar için tıklayınız.

Kardiyovasküler Fizyoloji Anabilim Dalı               Sonuçlar için tıklayınız.

Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı                               Sonuçlar için tıklayınız.