2017-09-15

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Beslenme ve Diyetetik Yüksek Lisans Programı Bilimsel Değerlendirme Sınavı Sonuçları2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Beslenme ve Diyetetik Yüksek Lisans Programı Bilimsel Değerlendirme Sınavı Sonuçları

Enstitümüz Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalının 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı yüksek lisans programı kontenjanlarına başvuran adayların 13 Eylül 2017 tarihinde yapılan bilimsel değerlendirme sınavı sonucuna göre yapılan değerlendirmelere ilişkin başarı durumları aşağıda sunulmuş olup linki tıklanarak sonuçlara ulaşılabilir.

Kontenjan dahilinde başarılı bulunan adayların;  18-19 Eylül 2017 tarihleri arasında kesin kayıt için Enstitümüze şahsen gelmeleri gerekmektedir. Süresi içine kayıt yaptırmayan adaylar kayıt hakkını kaybedecektir.

Adayların kesin kayıt için;

  • Başvuru sırasında beyan etmeyen Erkek adaylar için Askerlik Durum/Terhis Belgesini
  • Öğrenci Bilgi Formunu (Enstitüden verilecektir.)

Enstitümüze teslim etmeleri gerekmektedir.

Adaylar, kesin kayıt ile birlikte sistem tarafından tanımlanan öğrenci numaralarını Enstitüde öğrenecekler ve diğer işlemlerini tamamlayacaklardır.

Asil listeden kayıt yaptırmayan adayların yerine yedek listeden başarı sırasına göre 20-21 Eylül 2017 tarihleri arasında kayıt yapılacaktır.

KESİN KAYDINI YAPTIRARAK ÖĞRENCİLİĞE HAK KAZANAN ADAYLAR;  25-27 Eylül 2017 tarihleri arasında da tüm kayıtlı öğrenciler gibi danışman öğretim üyelerinden, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılında alması gereken dersler konusunda bilgi alacak ve Enstitü web sayfasında “kayıt yenileme/ders kaydı” ile ilgili duyurularda yapılan yönlendirmeler ile Üniversitemiz otomasyon sistemi “e-universite” üzerinden, “Kullanıcı Adı”(*) ve “Şifre”(**) ile giriş yaparak ilgili yarıyılda alacağı dersleri seçecekler; danışman onayından ve kayıt onay formunun çıktısını alarak imzaları tamamladıktan sonra ders kaydını tamamlamış olacaktır.

(*) “Kullanıcı Adı” alanına Öğrenci Numarası girilecektir.

(**) “Şifre” alanına T.C. Kimlik No girilecektir.

 

Beslenme ve Diyetetik Yüksek Lisans Programı Bilimsel Değerlendirme Sınavı Sonucu için tıklayınız.

 

Enstitü web sayfasında yer alacak duyuruları takip etmeniz önemle rica olunur.

 

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ